Kvalita produktů

Na trhu existuje různorodá nabídka přírodních produktů a bylinných doplňků pro různé zdravotní problémy. Tyto produkty se mohou značně lišit v kvalitě. Jak si můžete být jisti, že kupujete vysoce kvalitní a účinné ájurvédské výrobky? Měli byste věnovat zvláštní pozornost přesnému obsahu produktů. Jaké jsou to kapsle a čím jsou naplněny? Obsahují přísady? Jaké množství je v kapsli? Obsahuje výtažek nebo jen hrubý prášek nebo část ečně výtažek a zbytek je namletá bylinka? Všechny tyto aspekty jsou důležité.

Produkty Planet Ayurveda ™

  • 100% vegetariánské kapsle
  • Velmi účinné standardizované výtažky
  • 500 mg extraktu v každé kapsli
  • 100% čisté výrobky bez přísad nebo chemikálií

100% vegetariánské kapsle

Planet Ayurveda využívá výhradně 100% vegetariánské kapsle z hydroxyprophylmethylcelulózy, která je běžná v rostlinách. Tyto kapsle splňují všechny požadavky stávajících norem FCC (Food Chemical Codex) a USP. Nepoužíváme levnou tvrdou želatinu, která se skládá z chemikálií, chrupavky od krav a prasečích střev.

Silný standardizovaný extrakt

V našich 100% přírodních bylinných doplňcích používáme výhradně standardizované bylinné extrakty vysoké kvality.

Bylinné zdravotní produkty jsou dostupné na trhu ve třech formách:

  1. Čistý bylinný prášek - rostlina nebo část rostliny, která byla vysušena a rozemleta na prášek.
  2. Bylinný extrakt - výtažek z rostliny nebo její části,kde obsah účinných látek v extraktu není znám.
  3. Standardizovaný rostlinný extrakt - extrakt rostliny nebo její části, jež je při výrobě testován na procento účinných látek.

Obecně je úroveň koncentrace v našich standardizovaných extraktech velmi vysoká. Pro kapsle Ashwagandha například používáme 100 kg bylinného prášku, abychom získali 10 kg standardizovaného extraktu. Potom testujeme extrakt na přítomnost a množství účinné látky. Například u Ashwagandha testujeme obsah ofanolidů. Extrakt je schválen k použití, pokud splňuje všechna kritéria. Náklady na přípravu takové kapsle jsou samozřejmě násobně vyšší ( podle stupně koncentrace ).

500 mg v jedné kapsli

Planet Ayurveda plní své vegetariánské kapsle výlučně 500 mg standardizovaného bylinného extraktu bez jakýchkoli přísad. U jiných výrobců je třeba si toto překontrolovat. Tam, kde to není zřejmé je k tomu často důvod.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení