DOPRAVA A PLATBA

🚧 Upozornění pro Návštěvníky

Vítejte na Planet Ayurveda!

Rádi bychom vás informovali, že náš e-shop je momentálně ve fázi dokončování.

Intenzivně pracujeme na tom, abychom vám brzy mohli nabídnout plnou funkčnost a široký sortiment našich produktů.

Děkujeme za vaši trpělivost a podporuběhem této fáze vývoje!

S pozdravem,

Tým Planet Ayurveda

 

 

DORUČENÍ:

100 % produktů držíme skladem. Zboží expedujeme jej zpravidla do 24 hodin od objednání (platí pro pracovní dny ). O expedování zboží (io jeho případném zpoždění) Vás budeme informovat e-mailem. Všechny balíky posíláme EXPRESNĚ.V případě České pošty iv případě kurýra GLS trvá doručení pouze 1 pracovní den.

Doručení do České republiky trvá cca 3 pracovní dny.

 

NEDOPORUČUJEME doručování NA POŠTU. Na poštách se tvoří v tomto období delší řady. Doporučujeme nechat si zaslat zboží na adresu kurýrem.

 

POŠTOVNÉ:

Cena poštovného je uvedena včetně DPH a určuje se z výsledné částky objednávky po odečtení všech slev a to následovně:

 

SLOVENSKO

 

0-39,90 yEUR

 

40 EUR a více

   

   Česká pošta, balíček 2. třídy*

   (uložení na poštu do 1 prac. dne od odeslání):

 

2,5 EUR

 ZDARMA

   

   Česká pošta, kurýr**

  (doručení na adresu do 1 prac. dne od odeslání)

 

3 EUR

   

   Dobírka Česká pošta

 

0,60 EUR

   

   Kuriér GLS***

  (doručení na adresu do 1 prac. dne od odeslání):

 

3 EUR

   

   Dobírka kurýr GLS

 

1 EUR

 

*Česká pošta, uložení na poště: Poštovní doručovatel nedoručí zásilku na adresu. Obdržíte elektronickou SMSku na svůj mobil s potřebnými informacemi a můžete si balík vyzvednout přímo na vaší poště. Nedostanete do schránky žlutý lístek (se kterým bývají problémy v případě ztráty). Všechny potřebné informace budete mít přímo ve svém mobilu v SMSce. Zkontrolujte si proto prosím na objednávce Vámi zadané mobilní číslo.

**Poštovní kurýr: Poštovní kurýr doručí zásilku na uvedenou adresu pouze 1x. Ve stanovený den obdržíte SMS zprávu na Váš mobil. V případě, že dodání nebude úspěšné (nejste na adrese, neodpovídáte na hovor) poštovní kurýr uloží zásilku na nejbližší poště, o čemž Vám přijde opět SMS zpráva na Váš mobil. Následně si můžete zásilku vyzvednout na poště na základě této SMS zprávy do 17 dnů. Zkontrolujte si proto prosím na objednávce Vámi zadané mobilní číslo.

***GLS kurýr: GLS kurýr doručí balík na uvedenou adresu 2x. Pokud si vyberete možnost dodání kurýrem, jako adresu doručení prosím uveďte adresu, kde se běžně zdržujete přes den během pracovního týdne (např. adresu vašeho pracoviště). Kurýr vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. Pokud bude první doručení neúspěšné (nejste na adrese, neodpovídáte na telefonát), kurýr se vrátí na adresu ještě 1 krát zpravidla o 5 pracovních dnů. Termín druhého doručení si ale můžete domluvit i přímo s kurýrem na jeho telefonním čísle, ze kterého Vás kontaktoval. Udělejte tak prosím co možná nejdříve, v případě potřeby nás kontaktujte, pomůžeme Vám. Pokud ani druhé doručení nebude úspěšné, zásilka se nám vrátí zpětZkontrolujte si proto prosím na objednávce Vámi zadané mobilní číslo.

 

 

ČESKÁ REPUBLIKA

 

0-39,9 EUR

 

40 EUR a více

    GLS kurýr

 5 EUR

zdarma 

 

 

PLATBY:

Na internetovém obchodě máte tyto možnosti platby:

PLATOBNÍ KARTA (CARDPAY):

Pohodlná platba prostřednictvím platebních karet. Po zvolení možnosti PLATOBNÍ KARTA budete přesměrováni do zabezpečeného prostředí TATRABANKY, kde vyplníte všechny potřebné údaje o Vaší kartě. Všechny citlivé údaje vyplňujete přímo na zabezpečeném portálu Tatrabanky. Vaši platbu budeme mít ihned a v daný den, případně nejpozději další pracovní den můžeme zboží expedovat.

Služba platí pro tyto karty: Platební karta VISA Platební karta VISA ELECTRON Platební karta MasterCard Platební karta Diners Club Platební karta Maestro Platební karta Discover

TATRAPAY:

Online platby z Tatrabanky. Při dokončení objednávky vyberte možnost TatraPay. Budete přesměrováni přímo na portál Tatrabanky. Po přihlášení na svůj účet můžete odeslat předpřipravenou platbu. My obdržíme platbu ihned a můžeme Vám zboží ihned odeslat.

PLATBA VPŘED NA ÚČET:

Na základě automaticky zaslaného emailu po dokončení objednávky manuálně zadáváte platbu do Vašeho e-bankingu, resp. vložíte peníze na účet nebo uděláte osobně převod v bance.

Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s informací o objednávce as pokyny k platbě. Ihned po přijetí vaší platby na základě skladové dostupnosti zboží expedujeme.

DOBÍRKA:

Za zboží zaplatíte přepravci. Tuto službu přepravci zpoplatňují. U pošty je to 0,60 EUR, u GLS 1 EUR.

Při objednání do ČR nelze platit na dobírku. Objednávku je třeba uhradit předem bankovním převodem nebo kartou přes službu Cardpay.

Přejeme příjemné nakupování. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat.

e-mail:  info@planetayurveda.cz

INFOLINKA:  905 106 232

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz