Doprava a platba

DORUČENÍ:

Způsob dopravy do 990 Kč nad 990 Kč Platby
Zásilkovna - doručení na adresu 99 Kč Zdarma

Dobírka (jen hotově) - 20 Kč

Platba předem (kartou, převodem, Google Pay, Apple Pay) - 0 Kč

Zásilkovna - výdejní místo 60 Kč Zdarma

Dobírka (jen hotově) - 20 Kč

Platba předem (kartou, převodem, Google Pay, Apple Pay) - 0 Kč

GLS - doručení na adresu 119 Kč Zdarma

Dobírka (hotově i kartou) - 20 Kč

Platba předem (kartou, převodem, Google Pay, Apple Pay) - 0 Kč

GLS - výdejní místo 95 Kč Zdarma

Dobírka (hotově i kartou) - 20 Kč

Platba předem (kartou, převodem, Google Pay, Apple Pay) - 0 Kč

 

 100 % produktů držíme skladem. Zboží expedujeme zpravidla do 24 hodin od objednání (platí pro pracovní dny ). O expedování zboží (i o jeho případném zpoždění) Vás budeme informovat e-mailem.  

Doručení do České republiky trvá GLS přibližně 2 pracovní dny, Zásilkovna přibližně 3 pracovní dny .

*** Zásilkovna - výdejní místo:  Doručení: Jakmile bude zásilka připravena na výdejním místě, upozorníme Vás SMS zprávou a emailem. Zásilku Vám může vyzvednout osoba, která zná tajného heslo s číslem zásilky, které obdržíte ve zprávě. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na stránkách www.zasilkovna.cz po zadání čísla balíku. Číslo balíku Vám bude zasláno e-mailem v den odeslání zásilky. Způsob úhrady dobírky: Na výdejním místě můžete zaplatit pouze v hotovosti. Můžete však využít platbu předem bankovním převodem již teď. Výhody: Zásilku si můžete vyzvednout po dobu 7 kalendářních dnů na výdejním místě.

 ***GLS kurýr: GLS kurýr doručí balík na uvedenou adresu 2x. Pokud si vyberete možnost dodání kurýrem, jako adresu doručení prosím uveďte adresu, kde se běžně zdržujete přes den během pracovního týdne (např. adresu vašeho pracoviště). Kurýr vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. Pokud bude první doručení neúspěšné (nejste na adrese, neodpovídáte na telefonát), kurýr se vrátí na adresu ještě 1 krát zpravidla o 5 pracovních dnů. Termín druhého doručení si ale můžete domluvit i přímo s kurýrem na jeho telefonním čísle, ze kterého Vás kontaktoval. Udělejte tak prosím co možná nejdříve, v případě potřeby nás kontaktujte, pomůžeme Vám. Pokud ani druhé doručení nebude úspěšné, zásilka se nám vrátí zpětZkontrolujte si proto prosím na objednávce Vámi zadané mobilní číslo.

  

PLATBY:

Na internetovém obchodě máte tyto možnosti platby:

PLATOBNÍ KARTA (CARDPAY):

Pohodlná platba prostřednictvím platebních karet. Po zvolení možnosti PLATOBNÍ KARTA budete přesměrováni do zabezpečeného prostředí Comgate, a.s. kde vyplníte všechny potřebné údaje o Vaší kartě. Všechny citlivé údaje vyplňujete přímo na zabezpečeném portálu Comgate, a.s.. Vaši platbu budeme mít ihned a v daný den, případně nejpozději další pracovní den můžeme zboží expedovat. Více informací naleznete zde.

Služba platí pro tyto karty: A_PAYG_PAYMaestroMastercard_logo.0visa_electronVISA_1

PLATBA VPŘED NA ÚČET:

Na základě automaticky zaslaného emailu po dokončení objednávky manuálně zadáváte platbu do Vašeho e-bankingu, resp. vložíte peníze na účet nebo uděláte osobně převod v bance.

Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s informací o objednávce as pokyny k platbě. Ihned po přijetí vaší platby na základě skladové dostupnosti zboží expedujeme. Více informací naleznete zde.

DOBÍRKA:

Za zboží zaplatíte přepravci. Tuto službu přepravci zpoplatňují. U pošty je to 0,60 EUR, u GLS 1 EUR.

Při objednání do ČR nelze platit na dobírku. Objednávku je třeba uhradit předem bankovním převodem nebo kartou přes službu Cardpay.

Přejeme příjemné nakupování. V případě otázek ohledně plateb směrujte:

Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 patička web světlé

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz