Indická Echinacea (Právenka latnatá), 500mg 60 kapslí

Kód: PA24
Neohodnoceno
459 Kč
Skladem (1 ks)

Indická echinacea (Andrographis paniculata) se používá zejména v asijských zemích k léčbě různých infekcí, podporu imunitního systému a také k podpůrné léčbě při virových onemocněních , při jakýchkoli onemocněních jater a ledvin i při horečkách bez ohledu na jejich původ.

Detailní informace

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek

Detailní popis produktu

Indická Echinacea (Právenka laťnatá)

Tobolky Indická Echinacea Planet Ayurveda obsahují standardizovaný extrakt 10:1 z rostliny Andrographis paniculata Linn. Asteraceae (Právenka laťnatá) s obsahem 5% fenolických složek. Obsahující 1 tobolku : 500 mg standardizovaného extraktu.

Tobolky plněné standardizovaným extraktem poskytují hned několik výhod oproti kapslím plněným syrovým bylinným práškem či běžným extraktům. Přečtěte si více standardizovaném extraktu .

Tobolky Indická Echinacea Planet Ayurveda jsou čistě přírodní, obsahují 100% standardizovaný extrakt . Neobsahují žádná další plniva, aditiva ani chemické látky.

Vhodné pro vegetariány i vegany.

 

Účinky Indické Echinacei:

Indická echinacea (Andrographis paniculata) je velmi rozšířená zejména v asijských zemích při léčbě různých infekcí . Indický farmaceutický průmysl ji běžně používá jako složku léků. V ajurvédě se indická echinacea (u nás známá pod pojmem právenka laťnatá) používá především k podpoře imunitního systému a také k podpůrné léčbě při virových onemocněních . Je častou složkou ajurvédských formulací. Účinnou složkou obsaženou v listech jsou andrographolidy.

Indická Echinacea se považuje za královnu mezi hořčinami, používá se při jakémkoli onemocnění jater , včetně virových onemocnění jako je hepatitida, ale i při infekcích jater, zablokování jater, žloutence a podobně.

Ajurvéda také indickou echinaceu využívá při všech stavech horečky a to bez ohledu na její původ a to i při horečce neznámého původu (PUO – pyrexie of unknown origin).

Ajurvédské vlastnosti: Vata: + Pitta: - Kapha: -

Doporučené kombinace s Indickou echinaceou:

Pro lepší efekt při infekcích doporučujeme kombinovat s kapslemi CURCUMIN (protizánětlivý účinek) a GILOY (protibakteriální účinek).

Při onemocněních jater kombinujte s CHANCA PIEDROU a LIV SUPPORT .

Nepřehlédněte zajímavé články o Indické Echinacei:

Indická echinacea - účinky a použití v ajurvédě

VIDEO: Onemocnění jater

Článek: Vážná onemocnění jater

Ajurvédská medicína - články

 

Popis balení Indická Echinacea Kapsle Planet Ayurveda:

  • Balení: 60 ks kapslí, až 500 mg standardizovaného extraktu 10:1 z rostliny Andrographis paniculata Linn. Asteraceae (Právenka laťnatá) s obsahem 5% fenolických složek. Obsah 1 tobolky: 500 mg standardizovaného extraktu. Potah tobolky z celulózy rostlinného původu.
  • Naše kapsle jsou 100% vegetariánské .
  • Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 1-2x denně.
  • V našich kapslích používáme vysoce účinný standardizovaný extrakt z rostliny. Zdůrazňujeme, že nepoužíváme syrový prášek z rostliny a nepřidáváme do kapslí žádné další přídatné látky.
  • Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoli chemikálií, aditiv či levných plniv.
  • S produktem značky Planet Ayurveda si kupujete kvalitu . Více o značce a jejích odbornících si přečtěte zde .

Upozornění: Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédskými produkty alespoň půl hodiny, ideální hodinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: AJURVÉDSKE KAPSULE
Hmotnost: 0.1 kg
Produkty podle dóší: Zvýšená Pitta, Zvýšená Kapha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz