KVALITA PRODUKTŮ

Jak se vyznat v rozšiřující se nabídce ájurvédských produktů u nás? Všímejte si zejména, co přesně obsahují tobolky ájurvédských výživových doplňků az čeho jsou vyrobeny.

Kvalitna ajurvedska medicina Planet Ayurveda Slovensko

KVALITA PLANET AYURVEDA ®:

Naše ayurvédské produkty splňují několik zásad ohledně kvality:

  • 100% vegetariánské kapsle
  • Nejúčinnější standardizovaný extrakt
  • Až 500 mg v jedné kapsli
  • 100% čisté produkty bez plniv, aditiv a chemikálií
  • Důkladné laboratorní testy a mezinárodní certifikáty
  • Pozitivní energie

 

100% vegetariánské kapsle

Používáme kapsle vyrobené z rostlinné celulózy, nikoli z tvrdé želatiny, které jsou levnější a vyráběné z chemikálií, hovězích chrupavek a vepřových střev.

Nejúčinnější standardizovaný extrakt

V našich 100% přírodních bylinných doplňcích používáme standardizované extrakty namísto běžných.

Existují tři typy bylinných extraktů:

  • Čistý bylinný prášek (bylinná část upravená na prášek).
  • Bylinný extrakt (extrakt z byliny, přičemž se neprovádí analýza obsahu konkrétních látek v extraktu).
  • Standardizovaný bylinný extrakt – V tomto typu extraktu se určuje procentuální zastoupení účinných látek. Obecně je koncentrace velmi vysoká, z 100 kg bylinného prášku se připraví pouze 10 kg standardizovaného extraktu. Poté se v tomto extraktu testuje obsah účinných látek (například u Ashwagandhy je to obsah withanolidů). Extrakt je dále určen k prodeji pouze tehdy, když splňuje kritéria pro použití. Pokud ne, extrakt se nepoužívá jako standardizovaný, ale jako čistý bylinný extrakt. V našich kapslích používáme pouze standardizovaný extrakt.

Náklady na výrobu surového bylinného prášku jsou minimální, náklady na výrobu bylinného extraktu jsou 10x vyšší, náklady na výrobu standardizovaného extraktu jsou ještě vyšší.

Až 500 mg v jedné kapsuli

Naše vegetariánské kapsle obsahují až 500 mg standardizovaného bylinného extraktu, kdežto mnozí jiní výrobci používají 250 mg bylinného extraktu nebo surového bylinného prášku.

100% čisté produkty bez plnív, aditív a chemikálií

Naše výrobky jsou zcela přírodní. Mnozí výrobci plní své kapsle 500 mg směsí, z nichž 250 mg je bylinný extrakt a zbytek je doplněn surovým bylinným práškem, plnivy, chemikáliemi, moukou atd., pouze kvůli snížení nákladů. Naše kapsle obsahují výhradně 500 mg standardizovaného extraktu bez jakýchkoli konzervantů, plniv nebo chemikálií.

 Dôkladné laboratórne testy a medzinárodné certifikáty

Akreditované laboratóriá Slovensko

Všechny výživové doplňky značky Planet Ayurveda® prošly důkladnými testy provedenými akreditovanými laboratořemi v rámci EU na obsah těžkých kovů (olovo, rtuť, kadmium, arsen) a mikrobiologii (E.coli a Salmonella) a plně splňují normy EU. Na základě těchto testů bylo následně schváleno jejich uvedení na trh EU Úřadem pro veřejné zdraví v SR a MZČR.

Společnost Planet Ayurveda® India je držitelem několika mezinárodních certifikátů, včetně certifikátu pro organické produkty ECOCERT ORGANIC.

 Certifikaty 

Pozitívna energia

A navyše, všetky naše produkty sú naplnené pozitívnou energiou, požehnaním a vysokou karmou. Naše ceny zodpovedajú nášmu poslaniu priniesť vám a celému svetu kombináciu liečivých bylín v tej najvyššej kvalite.

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz