Shatavari, 500mg 60 kapslí

Kód: PA09
Neohodnoceno
459 Kč
Skladem (1 ks)

V ájurvédě je Shatavari nejúčinnější bylina na podporu laktace , posílení dělohy a ženských orgánů . Používá se také k podpoře otěhotnění u žen, harmonizaci menstruačního cyklu , při různých ženských problémech (včetně myomů a cyst) ak bezproblémovému zvládnutí menopauzy (návaly, osteoporóza).

Můžeme říci, že obecně je to v ajurvédě bylinka číslo jedna na všechny ženské problémy od puberty až po stáří.

 

Detailní informace

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek

Detailní popis produktu

Shatavari extrakt kapsuly Shatavari podporuje tvorbu mateřského mléka

Jedním z nejlepších přírodních způsobů podpory laktace u matek, který je naprosto přirozený s použitím pouze přírodních prostředků je právě Shatavari. Shatavari účinkuje na přírodní bázi bez jakýchkoli vedlejších účinků pro matku i dítě, celkově zlepšuje laktaci, působí pozitivně na stav dělohy a celkově podporuje zdraví matky. Je to jedna z nejlepších bylin, která je navíc plná antioxidantů a živin.

Kvalita : naše tobolky jsou 100% vegetariánské . Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoli chemikálií, aditiv či levných plniv. V našich kapslích používáme vysoce účinný standardizovaný extrakt z rostliny. Zdůrazňujeme, že nepoužíváme syrový prášek z rostliny a nepřidáváme do kapslí žádné další přídatné látky. Více o účincích standardizovaných extraktů si přečtěte zde .


Shatavari pomáhá i při těchto ženských problémech:

 • Nervozita a vyčerpání u žen, celková únava a neklid . Shatavari se používá v Indii od nepaměti. Právě kvůli svým terapeutickým a tonizujícím účinkům je velmi oblíbená.
 • Shatavari podporuje správnou funkci ženských reprodukčních orgánů a upravuje menstruační cyklus (používá se jak při silné menstruaci, tak při nepravidelné menstruaci).
 • Shatavari vám pomůže lépe zvládnout menopauzu . Redukuje návaly horka během menopauzy a účinně vyrovnává hormonální nerovnováhu u žen. Shatavari podporuje produkci estrogenu. V případě jeho nedostatku trpí ženy suchostí v pochvě, což bývá typický problém během menopauzy.
 • Zvýšení plodnosti u žen . Název shatavari je symbolický, doslovně znamená „ta, co vlastní 100 manželů“. Tento název nese díky tomu, že dodává ženám sílu produkovat dostatečné množství vajíček.
 • U teenagerek napomáhá produkovat ženské hormony, u dospělých žen pozitivně ovlivňuje ovulaci a plodnost. Shatavari vyživuje dělohu, připravuje ženské orgány na těhotenství a působí jako prevence před potratem . V rámci ajurvédy je Shatavari nejlepší bylinou na podporu ženské plodnosti.
 • Při problémech se slabými kostmi a osteoporózou u žen.
 • Shatavari je vhodné užívat při téměř všech problémech s menstruací . amenorrhea (vynechání menstruace) nebo dysmenorrhea (bolestivá menstruace).

Shatavari je také známá pod názvem indický asparagus. Je to dřevnatá plíživá rostlina, roste zejména v tmavých částech tropických oblastí (Indie, Asie, Afrika a jih Číny). Běžně ji najdete v celé Indii a to především v jejích tropických oblastech, ale můžete ji nalézt iv Himalájích a to až do výšky 1300-1400 mnm Shatavari je silná rostlina dlouhá 1-2 metry. Listy má zelené, lesklé, jsou malé a zformovány do podobného útvaru jako jehličí stromů.

Balení a složení Shatavari Planet Ayurveda:

 • Balení: 60 ks kapslí.
 • Naše kapsle jsou 100% vegetariánské .
 • Doporučené dávkování: 1 kapsle 2 x denně.
 • Obsah 1 tobolky: až 500 mg standardizovaného extraktu 4:1.
 • 100% standardizovaný extrakt v poměru 4:1 z kořenových hlíz rostliny Asparagus racemosus (Willd, Asparagaceae),
 • potah tobolky z celulózy rostlinného původu.

Doporučené kombinace:
Tobolky Shatavari doporučujeme kombinovat s kapslemi Fenugreek , které obsahují extrakt z pískavice řecké.

Upozornění: Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédskými produkty alespoň půl hodiny, ideální hodinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: AJURVÉDSKE KAPSULE
Hmotnost: 0.1 kg
Produkty podle dóší: Zvýšená Vata, Zvýšená Pitta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz