Vaše zkušenosti

Níže uvádíme Vaše zkušenosti s ajurvédskou léčbou. Jména jsou změněna, překlepy opraveny, ale ostatní údaje jsou ponechány tak, jak byly uvedeny v  emailech našich zákazníků. Některé najdete také na našem facebooku psané přímo našimi zákazníky. Máte-li zájem o osobní konzultaci s ájurvédskými lékaři Planet Ayurveda, kontaktujte nás

Planet Ájurvéda Recenze

Skleróza Multiplex

Užívám Vaše ájurvédské produkty již více než 2 roky jako doplněk k léčbě roztroušené sklerózy ( Giloy, Brahmi, Curcumin, Calm Easy a RumoGin5). Musím říci, že vedlejší příznaky onemocnění i nežádoucí účinky léků, které kvůli skleróze musím brát, se výrazně zmírnily. Ustaly každodenní bolesti hlavy, brnění končetin téměř vymizelo, nejsem až tak unavený a celkem se cítím zdravěji. Protože absolvuji několikrát do roka rozšířená krevní vyšetření  amagnetickou rezonanci, vidím, že i tam se ukazuje, že kombinace běžné léčby s ájurvédskou má pozitivní vliv na můj zdravotní stav.

Miro, 44 let, okres Senec

 

Reuma

Dlouhá léta trpím na revma. Bolesti jsem pociťovala při každé změně počasí, hlavně když se mělo ochladit. Měla jsem velké bolesti prstů na rukou i páteře. Snažím se měnit dle Vašeho doporučení myšlení i jídelníček. Velmi mi zabírá Boswellia-Curcumin. Zatím beru 3 měsíce 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer. Vůbec nepociťuji žádnou bolest. Děkuji za radu.

Olga, 64 let, Severní Slovensko

 

Menstruace, vyrážky

Odpovídám na Vaši zprávu ohledně produktů, které jsem od Vás objednávala a nevím si je vynachválit objednávala a neumím si je vynachválit J, nejvíce mi pomáhá female health na menstruační bolesti, protože mám dominantní pitta dosu, snadno se vyházím, neem, aloe, teď užívám i allerg care, gotu kolu, velmi dobře produkty, jsem ráda, že jsou na trhu J

Janka, Kremnica

 


Alergie, zažívací potíže, krvácení z nosu

AllerG Care &Digestion Support jsou pro mě jednotky. Kdykoli sním něco těžkého a netráví mi, zachrání mě Digestion. A&AllerG Care mi dlouhodobě pomáhá s mými alergiemi. Pomohl i mé dceři a to velmi rychle, konečně jí odpuchly dutiny. Byla neustále zafufněná. A ještě synovi jsem vyzkoušela dle Vašeho doporučení Vasaku a Chanca Piedru na krvácení z nosu a po 2 dnech ustalo a velmi dlouho jsme měli klid, možná i půl roku, jinak se mu pouštěla krev z nosu. 3 dny. Nyní začala zase, tak opět užívá stejnou kombinaci. Děkuji a pozdravuji Dr. Chauhana J

Víra, 39 let, okres Senec

 

Cysty na vaječníku

Vaše ájurvéda zachránila můj vaječník. Jeden mi kvůli cystám vybrali a měla jsem přijít už i druhý. Naštěstí jsem vyzkoušela byliny jak doporučujete ve videu – Shatavari a Fenugreek po dvě kapsle z každého dvakrát denně. A do tří měsíců byly cysty pryč! Vaše byliny jsou výborné!

Maria, okres Banská Bystrica

 

První menstruace

Moje dcera dostala svou první menstruaci a problém byl, že ji měla stále, sice ne silnou, ale stále a byla stále unavená. Nejprve jsem dala Shatavari, trochu se to zlepšilo, pak se přidala na vaši řadu ještě Vasaku a menstruace se velmi rychle upravila. Stačilo jedno balení a nyní funguje jak má. Super J

Jana, 42 let, okres Senec

 

Atopický ekzém

zdravim.. ..z ayurvédských přípravků užívám toho více , od tablet, chyawanprashe , Shilajit, rishtami... Jedna z prvních ověřených bylin je Neem Prášek, který používám na zánětlivé stavy a obecně na zvýšenou pitu, konkrétně na atopický ekzém.

Ivan, Bratislava

 

Nepravidelná menstruace

Měla jsem problém s menstruací, několik měsíců jsem ji neměla vůbec, nechtěla se nastartovat a hormony od gynekologa jsem hned brát nechtěla. Díky vám přišla do 3 týdnů. Dali jste mi Shatavari a Aloe Vitals a zafungovali. Děkuji vám za pomoc.

Lubka, 22 let, okres Senec

 

Cukrovka a hubnutí

Dobrý den, s produkty ashwagandha, bosweliacurcumin, diableen, fenugym a fenugreek jsem spokojena . Klesl cukr v krvi. Cítím se celkově lépe a zhubla jsem 3 kila.

Beáta, 60 let, Střední Slovensko

 

 

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz