Podpora zdraví jater

Podle moderní medicíny se téměř každé onemocnění léčí symptomaticky a jaterní poruchy nejsou výjimkou. Ájurvéda poskytuje úžasné výsledky při podpore léčby jaterních poruch pomocí přírodních prostředků. 

Jaterní poruchy ovlivňují funkce jater, které se nachází v pravém horním kvadrantu břicha. Tento druhý největší orgán v těle pomáhá trávit potravu, odstraňovat toxiny a udržovat metabolismus. V dnešní době roste výskyt jaterních onemocnění kvůli špatným stravovacím návykům a nezdravému životnímu stylu. Játra mají schopnost regenerace, ale pokud člověk stále dělá věci, které jim škodí, tato schopnost se ztrácí. Sedavý způsob života a zvýšený konzum balených potravin nejvíce zatěžují játra.

Zde jsou naše TOP produkty na podporu zdraví jater. Jsou také klíčovými součástmi našich speciálně složených balíčků pro řešení konkrétních zdravotních problémů.

Indická Echinacea (Právenka latnatá)

Tento přírodní silný antivirový a antibakteriální prostředek je vyroben z standardizovaných extraktů echinacey (Andrographis paniculata). Je účinnou bylinou pro jaterní poruchy, pomáhá jaterním buňkám regenerovat se, působí jako imunitní stimulant a posilovač imunity. Echinacea je také prospěšná při kožních problémech, trávicích problémech, srdečních problémech atd. Dávkování: 1 kapsle dvakrát denně po jídle s čistou vodou.

Yakrit Plihantak

Tento bylinný extrakt z více bylin přirozeně zlepšuje funkci jater. Extrakt je vyroben z bylin jako Bhumiamla (Phyllanthus niruri), Kalmegh (Andrographis paniculata), Katuki (Picrorhiza kurroa), Punarnava (Boerhavia diffusa), Makoy (Solanum indicum), Sharpunkha (Tephrosia purpurea) atd. Tyto byliny pomáhají játrům odstraňovat toxiny z těla a přebytečný tuk z jater, což je také příčinou jaterních poruch. Pomáhá játrům regenerovat poškozené buňky a zlepšuje jejich funkci. Dávkování: 1kapsle dvakrát denně po jídle s vlažnou vodou.

Chanca Piedra (Phyllanthus Niruri)

Tato bylina je nejlepší pro zvládání jakýchkoli jaterních poruch. Kapsle jsou vyrobeny z standardizovaných extraktů Bhumiamla (Phyllanthus niruri). Je velmi účinná při jaterních poruchách díky svým antihepatotoxickým vlastnostem, pomáhá odstraňovat toxiny z těla a je velmi prospěšná při léčbě virové hepatitidy díky svým antivirovým vlastnostem. Skvěle působí i na žlučové a ledvinové kameny. Dávkování: 1 kapsle dvakrát denně po jídle s čistou vodou.

Liv Support

Tento bylinný extrakt z více bylin účinně detoxikuje játra. Je vyroben z bylin jako Katuki (Picrorhiza kurroa), Punarnava (Boerhavia diffusa), Kalmegh (Andrographis paniculata), Makoy (Solanum nigrum), Kasni (Cichorium intybus) atd. Je účinným bylinným doplňkem pro přirozenou detoxikaci jater, pomáhá zklidňovat pitta dosha, což je hlavní příčina jaterních poruch, zajišťuje správné trávení a odstraňuje Aama (endotoxiny) z těla.Dávkování: 1 kapsle dvakrát denně po jídle s čistou vodou.

Na závěr lze říci, že jaterní poruchy narušují celkové zdraví člověka. Je důležité diagnostikovat jaterní poruchu, aby se předešlo komplikacím a zlepšila prognóza onemocnění. Proto je velmi důležité zahájit ájurvédskou podporu léčby co nejdříve po diagnóze. Bylinné prostředky od Planet Ayurveda jsou velmi účinné při podpore léčby jaterních poruch, protože jsou bez chemikálií a konzervantů a ájurvédské byliny vykazují nejlepší výsledky při podpore léčby či podpore zvládání pokročilých jaterních onemocnění.

 

12 položek celkem

Cena

3951856
13951856
yakrit plihantak
Novinka
497 Kč
949
Planet Ayurveda- pecen
1 497 Kč –6 %
1 407 Kč
PAB17
Planet Ayurveda-detox
1 996 Kč –7 %
1 856 Kč
PAB06
Planet Ayurveda stukovatena pecen
1 497 Kč –6 %
1 407 Kč
PAB49
Planet Ayurveda cirhoza pecene
1 497 Kč –6 %
1 407 Kč
PAB41
PlanetAyurveda-Panchkola PA63
PlanetAyurveda-WheatgrassPowder
395 Kč
PAP03
PlanetAyurveda-PittaShamak2 PA58
PlanetAyurveda-LivSupport
497 Kč
PA15
PlanetAyurveda-Phyllanthus Niruri PA19
PlanetAyurveda-AmalakiRasayan PA10
100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz