O ZNAČCE PLANETA AYURVEDA

Planet Ayurveda India

Společnost Planet Ayurveda postupuje při přípravě svých bylinných produktů striktně podle prastaré Ajurvédy. Všechny výživové doplňky jsou připraveny z přírodních bylin na základě receptů ověřených časem. Poskytujeme výživové doplňky s výjimečným vlivem na celkové zdraví. Do široké škály přírodních přípravků značky Planet Ayurveda patří bylinné čaje a přípravky, které se doporučují k léčbě široké škály nemocí. Všechny přírodní přípravky jsou připraveny podle standardizovaných přírodních receptů. Každý produkt je vytvořen z čistých bylinných extraktů au každého se přísně testuje jeho čistota a konzistence. Trh je plný různých výživových doplňků a přírodních léčiv pro různé zdravotní problémy. My v Planet Ayurveda klademe obrovský důraz na to, abychom vytvořili co nejefektivnější přírodní produkty a zejména aby jejich užívání přinášelo hmatatelné výsledky.

ISO Certificate Planet Ayurveda

 

Společnost Planet Ayurveda pěstuje své byliny a dále je zpracovává v tvz. „zelené zóně“ blízko panenské země Himálaje. O nezatíženosti hlavních pěstitelských oblastí těžkými kovy a jinými škodlivými složkami svědčí i fakt, že všechny námi nabízené produkty bez problémů jednoznačně splnily přísné normy Evropské Unie na obsah těžkých kovů (arzen, kobalt, rtuť a olovo). V roce 2012 získala společnost Planet Ayurveda ISO certifikát Quality Management System 9001:2008 přidělený za činnost v oblasti zpracování a exportu ajurvédských produktů i marketingu.

Planet Ayurveda India

CERTIFIKÁTY PLANET AYURVEDA

Společnost Planet Ayurveda je držitelem mnoha certifikátů, včetně BIO certifikátu platného v EU.

 

ECOCERT ORGANIC CERTIFIKÁT

 

Společnost Planet Ayurveda je držitelem ECOCERT ORGANIC Certifikátu. Aby získala společnost ECOCERT ORGANIC certifikát, musí projít náročným hodnotícím procesem, ve kterém se vyhodnocuje organický způsob pěstování bylin, způsob péče o rostliny, způsob jejich zpracování atp.

 

GMP - GOOD MANUFACTURING PRACTICES certifikát

V dubnu 2015 získala Planet Ayurveda certifikát GMP (Good manufacturing practices – Certifikát správné výrobní praxe).

GMP je systém přísných pravidel, podle kterých musí výrobci léčiv a výživových doplňků postupovat. Patří do nich závazné postupy, kontrolní opatření, sledování kvality a další aktivity, které směřují k tomu, aby se zajistila bezpečnost výrobků, jejich správná výroba a kontrola, jejich nezávadnost a účinnost. Certifikát GMP zaručuje nejvyšší stupeň zpracování a výroby přípravků. Certifikát GMP se uděluje pouze výrobcům, kteří dodržují správnou výrobní praxi. Musí si vybírat kvalitní dodavatele surovin, ověřovat jakost surovin, sledovat výrobu extraktů, na mezistupni výroby si ověřovat, zda produkty splňují požadované vlastnosti atp. Certifikát GMP tedy potvrzuje, že daný výrobce splňuje přísná kritéria uplatňovaná při výrobě a kontrole léčiv.

 

Certifikaty 

Pro Vás jako zákazníky je to tedy záruka, že produkt není kontaminován a byl vyroben v profesionálních detailně kontrolovaných výrobních podmínkách.

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz