Boswellia-Curcumin, 500mg 60 kapslí

Kód: PA13
Neohodnoceno
465 Kč
Momentálně nedostupné

Kapsle Boswellia-Curcumin představují účinnou kombinaci bylin s výrazným protizánětlivým účinkem . Jsou jedním z nejúčinnějších doplňků při léčbě artritidy . Úlevu od bolesti lze zaznamenat při užívání 3 kapslí denně. Výsledky mají dlouhé trvání.

O boswellii i kurkuminu existuje mnoho studií, které potvrzují jejich protizánětlivý efekt bez jakýchkoli vedlejších účinků. Planet Ayurveda prozkoumala možnost zkombinovat je v jednom doplňku stravy. Výsledky této kombinace jsou vynikající u všech typů bolestí kloubů a dalších typů bolestí, které uvádíme níže .

Detailní informace

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek

Detailní popis produktu

Kapsle Boswellia-Kurkumin jsou užitečné při těchto bolestech

  • Osteoartritida (koksatróza) – účinek se dostaví do několika hodin, úleva od bolesti nastupuje rychle.
  • Revmatoidní artritida – byliny ulevují od bolesti, ale snižují také otoky v okolí kloubů. Tato kombinace také působí proti ranní strnulosti kloubů.
  • Cervikální spondilitida (zánět obratlů) – kombinace působí účinně proti zánětu kloubů u obratlů. Zlepšení u spondilitidy můžete zaznamenat již druhý den od užívání kombinace boswellia-kurkumin.
  • Ankylozující spondylitida – při tomto onemocnění je kombinace boswellie a kurkuminu velmi nápomocná a to zejména při redukování bolesti a otoků.
  • Chronická kolitida
  • Astma a alergie
  • Crohnova nemoc
  • Mozkové nádory
  • Rakovina – kombinace je nápomocná u všech typů rakoviny a to vzhledem k obsaženým kyselinám boswellovým a kurkuminoidům. Redukuje otoky mozku (edémy na mozku), zabíjí buňky mozkového nádoru , zpomaluje topoizomerázy. Kombinace Boswellia-Kurkumin je účinná především u všech typů glioblastomů. Pro lidi, kteří trpí otokem mozku může být velmi užitečné zařadit do jejich léčby kombinaci bylin boswellia – kurkumin. 
 

Kvalita : naše tobolky jsou 100% vegetariánské . Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoli chemikálií, aditiv či levných plniv. V našich kapslích používáme vysoce účinný standardizovaný extrakt z rostliny. Zdůrazňujeme, že nepoužíváme syrový prášek z rostliny a nepřidáváme do kapslí žádné další přídatné látky. Více o účincích standardizovaných extraktů si přečtěte zde . 

Boswellia Serrata popis a účinky

Boswellia Serrata je příbuzná kadidlovníku. V ajurvédě je známá také pod názvem SHALLAKI. Je to velký rozvětvený strom, který se přirozeně vyskytuje v Indii. Získává se z něj pryskyřice s názvem sallai guggal, kterou ájurvédští lékaři již celá staletí používají k léčbě artritidy. Extrakty z boswellie se připravují z pryskyřice stromu Boswellia Serrata. Tato pryskyřice obsahuje nejméně 15 různých triterpenových kyselin. Mezi boswellové kyseliny s největším protizánětlivým účinkem patří acetyl-11-keto-beta-boswellová kyselina (AKBA) a 11-keto-beta-boswellová kyselina (KBA). Výzkum ukázal, že tyto kyseliny dokážou bojovat se zánětem, což vysvětluje popularitu této rostliny při léčbě artritidy. Díky výsledkům výzkumu, které povrzují historicky dlouhé používání boswellie, se boswellia začala široce používat jako přírodní náhrada protizánětlivých léků jako je aspirin nebo ibuprofen .

Mnohé studie ukázaly, že boswellové kyseliny podporují správnou funkci kloubů potlačováním leukotrienů. Boswellia má protizánětlivý a anti-atritidní účinek v případě akutních i chronických zánětů. Nevytváří analgetický efekt, ale potlačuje zánět, skutečnou příčinu bolesti . Boswellia redukuje otok kloubů a ranní ztuhlost, zvyšuje mobilitu kloubů a snižuje bolest u artritidy .

 

Kurkumin popis a účinky

Přidání kurkuminu napomáhá vytvořit směs bohatou na antioxidanty, která nejen že podporuje pohyblivost kloubů, ale má také neuroprotektivní účinek a napomáhá správné funkci kardiovaskulárního systému . Kurkumin je bylina se silným protizánětlivým účinkem. Její účinek je srovnatelný s kortikosteroidy.

 

Dr. Vikram Chauhan doporučuje svým pacientům kombinaci Boswellia – Kurkumin ke snížení zánětu a zlepšení cirkulace v kloubech. Výzkumy totiž ukazují, že boswellia zlepšuje biochemickou strukturu chrupavky zvýšením přívodu krve do tkání kloubů. „Tohle je klíčové, protože chrupavka při nedostatečném proudění krve výrazně trpí,“ říká. Účinná kombinace kurkuminu a boswellie podporuje obecně správnou funkci kloubů a celkově posiluje imunitní systém.

 

Ajurvédské vlastnosti:

Vata - Pitta + Kapha -

Popis balení Boswellia - Curcumin tobolky:

 • Balení: 60 ks kapslí.
 • Naše kapsle jsou 100% vegetariánské .
 • Obsah 1 tobolky: až 500 mg standardizovaného extraktu 10:1
 • Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 2 x denně.
 • Složení: Standardizovaný extrakt 10:1 z pryskyřice rostliny Boswellia Serrata (Shallaki) 250mg, standardizovaný extrakt 10:1 z rostliny Curcuma Longa (Curcumin) 250mg. Potah tobolky z celulózy rostlinného původu
 
Doporučené kombinace:
Při zánětlivých onemocněních a infekcích doporučujeme kombinovat s kapslemi Amalaki Rasayan , pro podporu svalstva a zvýšení energie doporučujeme přidat tobolky Ashwagandha .
Při revmatoidní artritidě doporučujeme kombinovat s Ashwagandhou a tobolkami RumoGin5 .
 

Upozornění: Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédskými produkty alespoň půl hodiny, ideální hodinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: AJURVÉDSKE KAPSULE
Hmotnost: 0.1 kg
Podle nemocí: Klouby, Skleróza Multiplex, Chřipka, Podpora imunity, Cysty
Produkty podle dóší: Zvýšená Vata, Zvýšená Kapha
Endokrinní systém: Hypotyreóza (Snížená funkce štítné žlázy)
Imunitní systém: Podpora imunity, Chřipka
Kůže a pokožka: Cysty podkožní a na prsou
Močový a pohlavní systém: Cysty močové a reprodukční soustavy, Adenomyóza, Zánět pochvy a vagíny
Nervový systém a mozek: Skleróza Multiplex, Karpální tunel, Klíšťová Encefalitida, Trojklanný nerv, Ischias
Pohybový aparát: Klouby, Koksatróza, Artritida, Revmatoidní Artritida, Vyskočená ploténka
Trávicí soustava: Pankreatitida, Cysty trávicí soustavy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz