O NÁS

Česká republikaplanetayurveda.cz  - Firma: PlanetAyurveda s.r.o., IČO: 19946350 

PlanetAyurveda s.r.o., se sídlem v Brně, je provozovatelem tohoto e-shopu a zároveň pokračovatelem tradice v poskytování kvalitních ájurvédských produktů a odborných znalostí v České republice. Jako zakladatel a majitel PlanetAyurveda s.r.o. jsem rovněž v čele společnosti ABNOBA s.r.o. ze Slovenské republiky, která působí jako oficiální distributor značky PlanetAyurveda pro celou Evropu. Naše mise je šířit moudrost ajurvédy a přinášet její benefity širokému spektru klientů po celém kontinentu.

S pozdravem, Miroslav Špaček

Slovenská republika -  planetyurveda.sk - Firma: ABNOBA s.r.o., (distributor PlanetAyurveda pro celou Evropu)

V roce 2013, v tichém koutě slovenského podnikatelského světa, vznikla firma, která svou upřímností a oddaností zanechala hlubokou stopu v srdcích mnoha. ABNOBA, pojmenovaná po starodávné keltské bohyni lesa, se stala symbolem spojení tradice a současnosti v oblasti zdraví tisíciletím ověřených tradic

Zakladatelkou této společnosti byla vizionářka, která své podnikatelské kroky zahájila zakládáním portálu mamazem.sk, zaměřeného na mateřské a rodinné zdraví. Byla to ovšem její nesmírná vášeň pro přírodní medicínu, která ji přivedla k objevu úžasných vlastností chioské mastiche, tradičního léku známého již od starověku, který se rozhodla zprostředkovat prostřednictvím webu i jiným lidem na Slovensku.

Rok 2014 byl pro firmu zlomový, když se setkala s výjimečným indickým ájurvédským lékařem, Dr. Vikramem Chauhanem. Jeho špičkové bylinné extrakty, vyvinuté s ohledem na nejvyšší kvalitu a účinnost, se staly součástí nabídky společnosti ABNOBA. Tato spolupráce nepřinesla jen nové výrobky, ale také hluboké přátelství a vzájemnou úctu.

Nicméně, nejen obchodní úspěchy formovaly cestu společnosti ABNOBA. Zakladatelka, která byla srdcem a duší společnosti, nečekaně zemřela. Její manžel, hluboce přesvědčený o hodnotě jejího díla a poselství, převzal žezlo vedení firmy. Věří, že zachování odkazu a poselství jeho milované manželky je nejlepším způsobem, jak uctít její památku a pokračovat v její úžasné práci.

Dnes je ABNOBA víc než jen firma. Je to rodinná tradice, která pokračuje ve své cestě pomoci lidem a šíření poznání o přírodních léčebných metodách. Je to příběh oddanosti, lásky a naděje, který se odvíjí před našima očima a přináší světlo do životů mnoha.

„S ajurvédskou medicínou jsem se seznámila v roce 2013. Její jednoduchost a obecně platné zákony, si mě postupně získávaly. To, jak platí její teoretické základy v praxi, je až neuvěřitelné. Jiné slovo nedokážu použít. Jak říká Dr. Chauhan, stačí, když budete pozorovat a své závěry si můžete udělat sami.“

Ing. Viera Špačková, zakladatelka společnosti Abnoba s.r.o.

 

planet_ayurveda

Tým Planet Ayurveda®

 

 Video se zakladatelkou Vierou Špačkovou s počátky společnosti ABNOBA s.r.o.

 

Litva  -  planetayurveda.lv  - Firma: ETOLARS SIA, Reg.Nr.40103850327

Slovinsko - fito-tm.si - Firma: Fito-TM, spletna trgovina in svetovanje, Marija Gorišek s.p.

Nizozemsko a Belgie - planetayurveda.nl - Firma: M-Cube Ayurveda

Rumunsko - Firma: PRO DESIGN CONCEPT BUILD SRL

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz