VZDĚLÁVÁNÍ

„S ajurvédskou medicínou jsem se seznámila v roce 2013. Její jednoduchost a obecně platné zákony, si mě postupně získávaly. To, jak platí její teoretické základy v praxi, je až neuvěřitelné. Jiné slovo nedokážu použít. Jak říká Dr. Chauhane, stačí, když budete pozorovat a své závěry si můžete udělat sami.“   

Ing. Víra Špačková, ředitelka společnosti Abnoba s.r.o.

 

Neustále se snažíme vzdělávat sebe, naše prodejce a VO partnery i vás, zákazníky , ať už formou ajurvédských seminářů, článků nebo videí. Čím více informací budete mít o ájurvédě a souvislostech ájurvédské léčby a čím důkladněji vysvětlíme všechny zákonitosti, které vedou k různým onemocněním, tím lepší budou výsledky při užívání našich přírodních extraktů.

 

Ajurvédský seminář Svět Ajurvédy s Dr. Vikramem Chauhanem MD 2019

Na jaře se s námi podělil o své zkušenosti ajurvédský odborník Dr. Vikram Chauhan MD během ajurvédského semináře Svět Ajurvédy. Získali jsme nejen základní informace o ájurvédské léčbě, ale i konkrétní doporučení jak kombinovat naše ájurvédské extrakty na jednotlivá onemocnění - rady ověřené v praxi na ájurvédské klinice Planet Ayurveda v Chandigharu.

 

Ajurvedsky seminar Planet Ayurveda

Ajurvedsky seminar Planet Ayurveda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

100% přírodní produkty
100%
přírodní produkty
Bez chemikálií a jakýchkoli přídaných látek
Bez chemikálií
a jakýchkoli přídaných látek
Připraveno na základě starodávných ajurvédských receptur
Připraveno na základě
starodávných ajurvédských receptur
Standardizované extrakty s vysokým podílem účinných látek
Standardizované extrakty
s vysokým podílem účinných látek
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz